طی نزدیک به یک دهه فعالیت در صنعت چینی بهداشتی، کارخانه چینی درنیکا غرب به تجربیات گسترده ای در ارائه محصول با کیفیت در کنار مشتری مداری دست پیدا کرده است که ما را تبدیل به یکی از قدرتمند ترین برندهای کشور کرده است. رعایت اصول اخلاقی و در کنار استاندار های روز ما را از همکاران خود متمایز می کند و این مهم صرفا بر آمده از حضور مستمر و پر رنگ در این صنعت بوده است.

در این میان طی سالیان با گسترش کارگاه و خرید هر ساله ماشین آلات هر ساله روند رو به رشد خود را حفظ کرده ایم.
برای شرکت چینی درنیکا غرب در این مسیر همیشه اصول اخلاقی و حرفه ای در الویت قرار داشته. هیچگاه منافع مشتریان خود و حفظ استانداردها را فدای سود های کلان این صنعت نکرده و پایبند به قوانین و مقررات بوده ایم.

اصول اخلاقی هر حرفه بیانگر اصول محوری و ارزشهای بنیادین اعضای آن حرفه در ارتباط با جامعه و گروههای ذینفع آن حرفه می باشدکه هدف آن حفظ حقوق و منافع آنها در ارتباط با عملکرد اعضا حرفه و ایجاد جایگاه شایسته برای حرفه می باشد.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت، وجود آزمایشگاه مجهز و نظارت متخصصان فنی در طول فرایند تولید موجب شده است محصولات تولید شده توسط شرکت چینی درنیکا غرب با استانداردهای داخلی و بین المللی در اختیار هموطنان عزیز قرار گیرد.